EMAIL
Mirësevini…
Mirësevini në web-faqen e kompanisë së mirënjohur Kosovare "KOPSHTARI" me seli në Gjakovë...
Na ndiqni ne Facebook
Facebook Pagelike Widget
KALENDARI
Qershor 2019
H M M E P S D
« Jan    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

REFERENCAT

Referenca kemi të shumëta ,disa ndër to janë:

 

1.-  K.Komunal – Gjakovë                                           

2.-  Spitali Regj.”Isa Grezda “ – Gjakovë

3.-  Instituti i Mjeksisë së Punës në Gjakovë

4.-  Q.SH.M –Gjakovë

5.-  Kfori Italian në Gjakovë dhe ai në Prizeren

6.-  Kompleksi banesor Gjermam “ Haro “ në Gjakovë

7.-  Firma – “ Arjak “ – Gjakovë

8.-  Shkolla e mesme  e bujqësisë “ Gjon Nikollë Kazazi “ – Gjakovë

9.-  Shkolla fillore “ Fehmi Agani “ – Gjakovë

10.- Shkolla fillore “ Mustafa Bakia “ – Gjakovë 

11.- Firma “ Nikies ” – Gjakovë

12.- Firma “ Mazart “ me pronar Shukri Lila – Gjakovë

13.- Mulliri M & Sillosi – Xerxë

14.- Firma “ Liridoni “ – Pejë

15.- Firma “ Nertili “ – Gjakovë

16.- Hotel “ Kosova Parku “ – Banje – Pejë

17.- Hotel “Presidenti“ – Gjakovë

18.- Hotel “ Kalaja “ – Gjakovë

19.- Hotel “ Pashtriku “ – Gjakovë

20.- Piceria “ Krena “ – Gjakovë

21.- Xhamia e  Hadumit “ – Gjakovë ,

22.- Kisha e Shën Frrokut (Novo Selles) , e Becit  , e Shën Jozefit  në Pjetër Shan etj.

 

Janë shumë e shumë kryefamiljar të tjerë qe u kryejmë  shërbime pëkatëse, të cilë i falenderojmë për zemersisht per respektin qe ofrojnë ndaj nesh.

Copyright © 2011-2012. All Rights Reserved.    Design: by WDP