EMAIL
Mirësevini…
Mirësevini në web-faqen e kompanisë së mirënjohur Kosovare "KOPSHTARI" me seli në Gjakovë...
Na ndiqni ne Facebook
Facebook Pagelike Widget
KALENDARI
Qershor 2019
H M M E P S D
« Jan    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

HYRJA

Kompania jone ofron keto sherbime:

  • – Zbukurimin e oborreve tuaja
  • – Rregullimin e ç`do lloji të murit të gjallë, luleve, barit, etj.
  • – Bëjmë projektimin dhe mbjelljen e ç`do lloji bari, bimëve,
    luleve dekorative në kopshte
  • – Bëjmë kitjen dhe mihjen e ç`do lloji peme apo luleje.

 

 

Copyright © 2011-2012. All Rights Reserved.    Design: by WDP